Malování a úklidová činnost

Malování:Pro malování interiérů i exteriérů používáme technologii Airless. Toto tlakové stříkání akrylových, silikonových, ale i jiných barev zajišťuje perfektní výsledek.
Technologie Airless s nástřikovým tlakem až 225 bar je produktivní jak při malování novostaveb, skladů, či fasád.
 

Mytí oken:

 
Technologie PuraQleen využívá k čištění demineralizovanou vodu. Díky tomu vyčistíme rychle a efektivně skleněné plochy a další hladké povrchy jako plast, plech či hladké fasády bez nutnosti ručního mytí a leštění. Výsledkem jsou křišťálově čistá okna a výlohy, které odráží tvář vaší firmy.
Stroj obsluhujeme ze země a přesto dokážeme čistit plochy ve výšce až 18 metrů. Výškové mytí oken se tak pro vás stává mnohem dostupnějším, protože si již nemusíte pronajímat vysokozdvižné plošiny či horolezeckou techniku.
 

 

Čištění koberců:

 
Naší předností je používání přesně stanovených postupů a čistících prostředků. Pravidelně se školíme u odborníků a běžně zvládáme pomocí technologie Airflex odstranit skvrny a znečištění způsobené kávou, inkoustem, vínem, lepidlem, krví, mlékem, zvratkami, živočišnými tuky, barvami na vodní bázi, olejovými barvami, exkrementy atd.
 
 

 

Reference

Ukázky prací z realizací.

Spolehlivost

Pracujeme zásadně na základě domluvy a vždy navrhujeme nejefektivnější řešení.

Profesionalita

Pravidelně se školíme, vlastníme certifikáty a osvědčení.

Flexibilita

Pokud to podmínky žádají, zakázky realizujeme o víkendech či svátcích, případně i v nočních hodinách.